Publications Office of the EU
Spáinn, an-Almeria: Food, beverages, tobacco and related products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Spáinn, an-Almeria: Food, beverages, tobacco and related products

  • Foilsithe
    14/11/2019
  • Sprioc‑am
    20/12/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/01/2020
  • Bronnta
    28/02/2020
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Delegación Territorial de Empleo, Formación, Trabajo Autónomo, y Economía, Conocimiento, Empresas y Universidad en Almería
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES611 Almería
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES611 Almería
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
15000000 Food, beverages, tobacco and related products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
292,398.36 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
110,949.92 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
14
Uimhir thagartha na tairisceana
CONTR 2019 530517
Cur síos

Suministro de productos de alimentación para la Residencia de Tiempo Libre de Aguadulce, Roquetas de Mar (Almería).

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: DT Empleo, FOR. TR. AUT. EC. CON, EMP. Y UN. Almería
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: S4111001F
Seoladh poist: C/ Hermanos Machado, 4, 2ª planta
Baile: Almería
Cód NUTS: ES611
Cód poist: 04004
Tír: ESP
Teagmhálaí: Antonio Miranda Martínez
Príomhsheoladh: https://juntadeandalucia.es/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/01/2020 09:30
An áit feidhmíochta
Cód CPV

15000000 - Food, beverages, tobacco and related products

15500000 - Dairy products

15810000 - Bread products, fresh pastry goods and cakes

15800000 - Miscellaneous food products

15300000 - Fruit, vegetables and related products

15890000 - Miscellaneous food products and dried goods

15100000 - Animal products, meat and meat products

Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.