Publications Office of the EU
Seachadadh mar aon le suiteáil agus coimisiúnú trealaimh agus feistí leighis le haghaidh athshlánúcháin d'othair oinceolaíocha do riachtanais an Ospidéil Ilspeisialaithe SP ZOZ in Nowa Sól - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seachadadh mar aon le suiteáil agus coimisiúnú trealaimh agus feistí leighis le haghaidh athshlánúcháin d'othair oinceolaíocha do riachtanais an Ospidéil Ilspeisialaithe SP ZOZ in Nowa Sól

  • Foilsithe
    29/10/2025
  • Sprioc‑am
    14/11/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    14/11/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Wielospecjalistyczny Szpital Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL432 Zielonogórski
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33155000 Physical therapy devices
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
14
Uimhir thagartha na tairisceana
DZP-280-1-43/2025
Cur síos

1. Is é ábhar an chonartha trealamh agus feistí leighis a shuiteáil agus a choimisiúnú le haghaidh athshlánúcháin d'othair oinceolaíocha do riachtanais an Ospidéil Ilspeisialaithe SP ZOZ in Nowa Sól 2. Féachann an tÚdarás Conarthach le cistiú a fháil ón Aireacht Sláinte mar chuid den chúram arb é atá ann eintitis leighis atá cáilithe don Líonra Náisiúnta Oinceolaíochta a sholáthar ar leibhéal SOLO I nó II nó III a dhéanann gníomhaíochtaí leighis le trealamh speisialaithe lena dtacaítear le hathshlánú teiripeach othar oinceolaíoch le linn cóireáil ailse agus ina diaidh. 3. Roinn an t-údarás conarthach ábhar sin an chonartha ina 14 bheart. Pacáiste 1 - Socraigh le haghaidh diagnóis agus athshlánú géaga uachtaracha agus íochtaracha - 1 ríomhaire. Pacáiste 2 - Ráillí athshlánaithe do ghéaga uachtaracha agus íochtaracha – 2 phíosa Pacáiste 3 - Córas teiripeach multisensory do géaga - 1 ríomhaire. Pacáiste 4 - Trealamh cinéisiteiripe - 1 píosa Pacáiste 5 – Gléas chun lámha agus méara an ghéag uachtair a athshlánú go huathoibríoch – 1 phíosa Pacáiste 6 - Folcadh suathaireachta Ghuairneáin le haghaidh géaga uachtaracha agus íochtaracha agus torso - 1 ríomhaire. Pacáiste 7 - Tábla ingearach - 1 píosa Pacáiste 8 - Córas teiripeach ilchéadfach do ghéaga - 1 píosa Pacáiste 9 - Cathaoir aclaíochta friotaíochta géaga níos ísle - 1 phíosa Pacáiste 10 - trealamh oiliúna seasmhachta agus seasmhachta - 1 phíosa Pacáiste 11 – Feiste dhiagnóiseach agus theiripeach chun na géaga uachtaracha a athshlánú – 1 phíosa Pacáiste 12 - Córas teiripe géaga ilghnéitheach Pacáiste 13 - Treadmill siúil - 1 ríomhaire. Pacáiste 14 – Tonn turrainge spriocdhírithe – píosa amháin 4. Leagtar amach an tuairisc ar ábhar an chonartha go mion in Iarscríbhinn 1 a ghabhann le FTZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://szpital-nowasol-pzp.logintrade.net/zapytania_email,213658,f32d230833d03136148c6f937e60fb07.html
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
14/11/2025 10:15
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.