Publications Office of the EU
Spáinn, an-Pamplona: Personal computers - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Pamplona: Personal computers

  • Foilsithe
    09/10/2020
  • Sprioc‑am
    04/11/2020
  • Oscailt na dtairiscintí
    27/11/2020
  • Bronnta
    24/02/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Universidad Pública de Navarra
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES22 Comunidad Foral de Navarra
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30213000 Personal computers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
0.04 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
ABR0017/2020
Cur síos

Constituye el objeto del presente procedimiento la selección de proveedores y el establecimiento de las bases que regirán en los contratos de suministro de bienes de carácter informático que realice la Universidad, dentro del plazo de duración de este contrato, así como la adjudicación del suministro de equipos informáticos durante los doce primeros meses de ejecución del contrato.
A efectos del presente procedimiento, los bienes de carácter informático se dividen en los siguientes lotes:
— lote 1. Ordenadores PC de sobremesa (tipo I, «básico», y tipo II, «avanzado») y sus componentes,
— lote 2. Ordenadores PC portátiles (tipo I, «básico», y tipo II, «ultraligero») y sus componentes.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://plataformalicitacion.navarra.es
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le several oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
27/11/2020 12:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.