Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Freiburg im Breisgau: Fluorescent and polarising microscopes - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Freiburg im Breisgau: Fluorescent and polarising microscopes

  • Foilsithe
    18/08/2020
  • Sprioc‑am
    14/09/2020
  • Bronnta
    09/03/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE13 Freiburg
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE131 Freiburg im Breisgau, Stadtkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38515000 Fluorescent and polarising microscopes
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
522,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
521,365.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2020154
Cur síos

Die Auftraggeberin (AG) hat ein Gerätepaket 2-Photonen-in-vivo-Mikroskop beschafft.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Albert-Ludwigs-Universität Freiburg
Seoladh poist: Albertstr. 21a
Baile: Freiburg
Cód NUTS: DE131
Cód poist: 79104
Tír: DEU
Príomhsheoladh: www.uni-freiburg.de
Leictreonach trí:
https://www.subreport.de/E26859295
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
522,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
521,365.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Bruker France SAS
Seoladh poist:
Baile: Wissembourg Cedex
Cód poist: 67166
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.