Publications Office of the EU
MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

  • Bronnta
    11/06/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ACTV S.p.A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ITH35 Venezia
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50241000 Repair and maintenance services of ships
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
886,807.56 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

MANUTENZIONE PROGRAMMATA MP60 PER RINNOVO CLASSE DELLA NAVE TRAGHETTO METAMAUCO PRESSO CANTIERI TERZI

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Relazione tecnico-organizzativa
Ualú (céatadán, beacht) : 38
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Offerta economica
Ualú (céatadán, beacht) : 30
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Estensione durata della garanzia nave
Ualú (céatadán, beacht) : 16
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Possesso di un 'officina attrezzata per lavorazioni meccaniche
Ualú (céatadán, beacht) : 4
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Possesso di certificazioni ISO
Ualú (céatadán, beacht) : 9
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Disponibilità di un magazzino coperto
Ualú (céatadán, beacht) : 2
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Possesso della certificazione inerente alla parità di genere
Ualú (céatadán, beacht) : 1
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
886,807.56 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ADRIATIC SHIPYARD S.R.L.
Seoladh poist:
Baile: CHIOGGIA (VE)
Cód poist: 30015
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.