Publications Office of the EU
Iorua, an-Osló: Economic impact assessment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iorua, an-Osló: Economic impact assessment

  • Foilsithe
    17/07/2019
  • Sprioc‑am
    06/09/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/09/2019
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Direktoratet for byggkvalitet
An áit feidhmíochta
NUTS code: NO08 Oslo og Viken
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NO Norge
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79311410 Economic impact assessment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,000,000.00 NOK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2018/9066
Cur síos

The Directorate for Building Quality (DiBK) is working on establishing a framework to analyse how rule changes in planning and construction affect construction costs. The Ministry of Local Government and Modernisation gave DiBK an assignment for 2019 in an award letter. The starting point for the order was the government declaration (the Jeløya platform), which states, amongst other things: The government would like houses, infrastructure, and commercial areas to be built quicker and cheaper. One of the measures that the government will carry out.
The cost effects of rule changes in planning and construction every fourth year.
This project consists of 2 parts:
— development of a calculation model for analysing the cost effects of rule changes,
— periodic calculations and maintenance of the model.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://permalink.mercell.com/109935606.aspx
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/09/2019 12:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
4,000,000.00 NOK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.