Publications Office of the EU
An tSeicia-Plzeň: Miscellaneous medical devices and products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

An tSeicia-Plzeň: Miscellaneous medical devices and products

  • Foilsithe
    28/12/2022
  • Sprioc‑am
    01/02/2023
  • Bronnta
    17/04/2023
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
PRIVAMED a.s.
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ032 Plzeňský kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33190000 Miscellaneous medical devices and products
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
7,960,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
9,713,644.16 CZK
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
8
Uimhir thagartha na tairisceana
6_2022
Cur síos

Předmětem veřejné zakázky je dodávka a instalace nového, nepoužitého a nerepasovaného zboží:
1. Lůžko intenzívní s laterálním náklonem ARO/JIP vč. matrace a příslušenství, 6ks;
2. Lůžko intenzivní JIP vč. matrace a příslušenství, 4ks;
3. Lůžko elektricky polohovatelné - Interní oddělení vč. matrace a příslušenství, 12ks;
4. Pasivní antidekubitní matrace - riziko IV vč. příslušenství, 24ks;
5. Křeslo - lůžko - multifunkční/transportní vč. příslušenství, 4ks;
6. Křeslo - lůžko - multifunkční - aplikační vč. příslušenství, 4ks;
7. Křeslo - lůžko - multifunkční - JIP stacionář vč. příslušenství, 4ks;
8. Pacientský zvedák vč. příslušenství, 2ks,
to vše v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: PRIVAMED a.s.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 46885251
Seoladh poist: Kotíkovská 927/19
Baile: Plzeň
Cód NUTS: CZ032
Cód poist: 32300
Tír: CZE
Teagmhálaí: JUDr. Tomáš Mach
Príomhsheoladh: http://www.privamed.cz/
Leictreonach trí:
https://tenderarena.cz/profily/PRIVAMED
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.