Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Vaulx-en-Velin: Construction work for tunnels, shafts and subways - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Vaulx-en-Velin: Construction work for tunnels, shafts and subways

  • Foilsithe
    31/10/2019
  • Sprioc‑am
    20/11/2019
  • Bronnta
    04/06/2020
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Dalkia Centre Est
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRK26 Rhône
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRK26 Rhône
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45221200 Construction work for tunnels, shafts and subways
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,350,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
3
Uimhir thagartha na tairisceana
JO 2019/S 211-518449
Cur síos

Consultation pour la réalisation de traversées sans tranchée pour la mise en place de fourreaux en parallèle à Lyon et Villeurbanne.
Le marché prévoit toutes prestations associées comprenant les fouilles des fosses de tir et de réception, maçonneries, équipements et accessoires, le remblaiement des tranchées et les réfections provisoires, et définitives.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://dalkia-centreest.e-marchespublics.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.