Publications Office of the EU
Poblacht na Seice-Prág: Printing and related services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Poblacht na Seice-Prág: Printing and related services

  • Bronnta
    27/08/2015
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: CZ Česko
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79800000 Printing and related services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,166,484.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,166,484.00 CZK
Uimhir thagartha na tairisceana
20/2015
Cur síos

Předmětem plnění veřejné zakázky je výroba a tisk popularizačních tiskovin souvisejících s činností zadavatele.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
1,166,484.00
Luach conartha deiridh
1,166,484.00 CZK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: P. O. S. Factory, s.r.o.
Seoladh poist: Jilmová 2685/10
Baile: Praha 3
Cód poist: 130 00
Tír: CZE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.