Publications Office of the EU
Ostair, an-Vín: Television and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatus - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ostair, an-Vín: Television and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatus

  • Foilsithe
    06/02/2018
  • Sprioc‑am
    15/03/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/03/2018
  • Bronnta
    17/04/2018
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Universität Wien
An áit feidhmíochta
NUTS code: AT13 Wien
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: AT Österreich
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
32300000 Television and radio receivers, and sound or video recording or reproducing apparatus
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
5,139,625.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
17-018.907
Cur síos

Die vorliegende Rahmenvereinbarung betrifft AV-Medientechnik gem. den Vorgaben des Leistungsverzeichnisses.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
http://univie.vemap.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/03/2018 11:05
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
5,139,625.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ing. Wolfgang Krejcik GesmbH
Seoladh poist: Alserstraße 45-47
Baile: Wien
Cód poist: 1080
Tír: AUT
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.