Publications Office of the EU
Iodáil, an-Trieste: Air-conditioning installations - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Trieste: Air-conditioning installations

  • Foilsithe
    17/07/2019
  • Sprioc‑am
    02/09/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/09/2019
  • Bronnta
    20/01/2020
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Guardia di Finanza – Reparto tecnico logistico amministrativo Friuli Venezia Giulia
An áit feidhmíochta
NUTS code: ITH44 Trieste
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: IT Italia
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42512000 Air-conditioning installations
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
206,819.57 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
196,478.59 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Sostituzione del gruppo di refrigerazione (chiller) presso la caserma «Campo Marzio» di Trieste, via Fiamme Gialle 6 (ivi compreso lo smaltimento del gruppo ormai vetusto ed in avanzato stato d'uso)

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Guardia di Finanza — Reparto Tecnico Logistico Amministrativo Friuli-Venezia Giulia
Seoladh poist: Via delle Fiamme Gialle 6
Baile: Trieste
Cód NUTS: IT
Cód poist: 34123
Tír: ITA
Teagmhálaí: TS0520000P@PEC.GDF.IT
Príomhsheoladh: http://www.gdf.it
Leictreonach trí:
https://www.acquistinretepa.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/09/2019 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
206,819.57 EUR
Luach conartha deiridh
196,478.59 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Canali Giovanni S.r.l.
Seoladh poist: Via Grazia Deledda 3
Baile: Curtatone (MN)
Cód poist: 46010
Tír: ITA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.