Publications Office of the EU
Oibreacha tógála cruach BT H - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Oibreacha tógála cruach BT H

  • Bronnta
    29/04/2026
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Zweckverband Staatliche weiterführende Schulen in Haar
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45214220 Secondary school construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
268,898.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
35100
Cur síos

S-UK-03 Próifíl bíomaí cruach Dúbailte T-bhíomaí IPE H 100 mm Cruach L 3600 mm3.85 t, S-UK-02 Próifíl bíomaí cruach Dúbailte T-bhíomaí IPE H 100 mm Cruach L 5400 mm 0.9 t, Bearing Double T-bhíomaí IPE H 100 ar thógáil sholadach 20 St, Próifíl bíomaí cruach Dúbailte T-bhíomaí IPE H 100 mm Cruach L 500 mm 0.015 t, Tacaíocht Dúbailte T-bhíomaí IPE H 100 ar thógáil sholadach 4 St, S-UK-04 Próifíl bíomaí cruach Dúbailte T-bhíomaí IPE H 140 mm Cruach L3600 mm 1.1 t, S-UK-01 Próifíl bíomaí cruach Dúbailte IPE H 140 mm Cruach L 5400 mm1.7 t, Tacaíocht Dúbailte T-bhíoma IPE H 140 ar thógáil sholadach 24 ríomhaire, Iompróir cruach S-UZ-134/135Próifíl IPE H 360mm Dúbailte IPE H 360mm cruach L 7200 mm 3.3 t, stiffness iompróir cruach próifíl S235JR anIPE 0.05 t, iompróir cruach próifíl S-UKB-01 Dúbailte T-bhíoma IPE H 80 mm cruach L 3600 mm 5.5 t, iompróir cruach próifíl S-UKB-01 Dúbailte T-bhíoma IPE H 80 mm cruach L 5400 mm 2.4 t, tacaíocht H 80 ar thógáil soladach 72 ríomhaire, iompróir cruach próifíl Dúbailte T-bhíoma HEB H 100 mm cruach L 500 mm 0.65 t, stiffness S235JR ar iompróir cruach próifíl HEB 0.05 t 6t, S-UZ-132/133 Próifíl Cruach Beam Dúbailte UPE H 270 mm Cruach L 7200 mm 6.1 t, SSteel S235JR go SUZ-133 Próifíl Cruach Beam 0.065 t S-UZ-130/131 Próifíl Cruach bhíoma Dúbailte T-bhíoma UPE H 360 mm Cruach L 9000 mm 17.7 t, Docht S235JR go S-UZ-130/131 Próifíl Cruach bhíoma 0.13 t, S-UZ-136 Próifíl Cruach bhíoma Dúbailte T-bhíoma UPE H 400 mm Cruach L12600 mm 1.85 t, Dochtacht S235JR go S-UZ-136 Próifíl Cruach bhíoma 0.01 t, Croí-pholl 62 St, Scafall Pole 6k/m2, H=3m le Railing 1m, Stairway 1

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: 100 % Preis
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
268,898.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Schlicker Metallverarbeitungs GmbH
Seoladh poist:
Baile: Unterneukirchen
Cód poist: 84579
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.