Publications Office of the EU
Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

  • Foilsithe
    03/05/2024
  • Sprioc‑am
    31/05/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    04/06/2024
  • Bronnta
    31/07/2024
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Junta de Contratación del Ministerio de la Presidencia, Justicia y Relaciones con las Cortes
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES300 Madrid
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
22200000 Newspapers, journals, periodicals and magazines
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
529,813.17 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
0MPR20240000
Cur síos

Suministro de prensa y publicaciones periódicas en el Complejo de la Moncloa

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
required
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
04/06/2024 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Distintivo ambiental de la DGT.
Ualú (céatadán, beacht) : 20
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Precio.
Ualú (céatadán, beacht) : 80
Luach measta
529,813.17 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: DIRPUBLI S.L.
Seoladh poist:
Baile: ALCORCÓN MADRID
Cód poist: 28925
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.