Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Jena: Installation of partitioning - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Jena: Installation of partitioning

  • Foilsithe
    30/04/2021
  • Sprioc‑am
    26/05/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    26/05/2021
  • Bronnta
    19/07/2021
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Kommunale Immobilien Jena - Eigenbetrieb der Stadt Jena
An áit feidhmíochta
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEG03 Jena, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45421141 Installation of partitioning
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
21/B/AS-150101-08 B-74
Cur síos

Bauteilübergreifende Maßnahmen
Baustelleneinrichtung
BE über Leistungszeitraum Trockenbau
Technische Bearbeitung aller Leistungsteile der Ausschreibung
Statik für Umfang der Ausschreibung
Werk- & Montageplanung für Umfang der Ausschreibung
Schule Bauteile A, B, C
ca. 567 m² GK-Montagewände, F0
ca. 38 m² GK-Montagewände, Brandschutz F30
ca. 542 m² GK-Montagewände, Schallschutz 47 bzw. 50 dB
ca. 69 m² GK-Montagewände, Schall- und Brandschutz F30
ca. 414 m² GK-Schachtwände F0 bis F60
ca. 151 m² GKBI-Vorsatzschalen
ca. 53 St Türöffnungen mit UA-Verstärkungen
ca. 20 St Öffnungen Montagewände, diverse Dimensionen / Wandstärken
ca. 302 m Wandanschlüsse Montagewände an Massivwände, F0 bis F30
ca. 165 m Montagewände T-Anschlüsse
ca. 465 m Wandanschlüsse Schachtwände und Vorsatzschalen an Massivwände
ca. 370 m Eckausbildung Schachtwände und Montagewände
ca. 144 m Deckenanschlüsse F0 bis F90, ohne Anforderung Schall, 47dB oder 50 dB
ca. 46 m² Wandverkleidung Akustik Buche, inkl. Vorsatzschale und Nischentür
ca. 89 m² Zulage Nassraum, zementgebundene Platten
ca. 852 m² Zulage Feuchtraum, imprägnierte Platten
ca. 501 m² GK-Decken, Deckenschürzen, Deckenkoffer geschlossen, F0 bis F30
ca. 501 m² Rasterdecken, mineralisch, 62,5/62,5 cm, d= 15
ca. 692 m Wandanschlusswinkel Rasterdecken
ca. 4.351 m² Akustik-Plattendecken, Rundlochung, 8/18 bzw. 12/25
ca. 212 St Revisionsklappen Decken, Abmaße 600/600 mm,
alle Anarbeitungen, Rohdurchführungen, Aussparungen Montagewände
ca. 58 St Revisionsklappen Decken, Abmaße 300/300 mm
3 St Schiebetüren in Montagewand inkl. Einbaumodul und Türblatt
77,8 m² Dichtungsarbeiten Montagewände auf Bodenplattenabdichtung
112 m Eindichtung Bohrlöcher mit Dichtstoff auf Bodenplattenabdichtung
ca. 371 m Fensterbänke innen, HPL, 22mm, 205 bis 210 mm tief, versch. Längen
Sporthalle Bauteil D
ca. 184 m² GK-Montagewände, F0
ca. 32 m² GK-Montagewände, Brandschutz F30
ca. 32 m² GK-Montagewände, Schallschutz 47dB
ca. 10 m² GK-Schachtwände, F0 bis F90
ca. 16 m² GKBI-Vorsatzschalen
ca. 12 St Türöffnungen mit UA-Verstärkungen
ca. 87 m Wandanschlüsse Montagewände an Massivwände, F0 bis F30
ca. 42 m Montagewände T-Anschlüsse
ca. 38 m Wandanschlüsse Schachtwände und Vorsatzschalen an Massivwände
ca. 3 m Eckausbildung Schachtwände und Montagewände
ca. 189 m² Zulage Nassraum, zementgebundene Platten
ca. 120 m² Zulage Feuchtraum, imprägnierte Platten
ca. 195 m² Rasterdecken, mineralisch, 62,5/62,5 cm, d= 15 ca. 264 m Wandanschlusswinkel Rasterdecken
ca. 199 m² Akustik-Plattendecken, Rundlochung, 8/18 bzw. 12/25
ca. 5 St Revisionsklappen Wände, Abmaße 600/600 mm
ca. 40 m Fensterbänke innen, HPL, 22mm, 205 bis 210 mm tief, versch. Längen

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.evergabe-online.de/tenderdetails.html?id=388222
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
26/05/2021 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Ruben Peter Ausbau GmbH
Seoladh poist:
Baile: Floh-Seligenthal
Cód poist: 98593
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.