Publications Office of the EU
25248 | Uitvoeringsbegeleiding nieuwbouw boekenmagazijn Koninklijke Bibliotheek, nationale bibliotheek te Midden-Delfland - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

25248 | Uitvoeringsbegeleiding nieuwbouw boekenmagazijn Koninklijke Bibliotheek, nationale bibliotheek te Midden-Delfland

  • Foilsithe
    11/06/2024
  • Sprioc‑am
    16/09/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    16/09/2024
  • Bronnta
    18/12/2024
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Rijksvastgoedbedrijf
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: NL332 Agglomeratie ’s-Gravenhage
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
509,148.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
25248
Cur síos

Voor de Koninklijke Bibliotheek (KB), nationale bibliotheek wordt er een nieuwbouw boekenmagazijn in de Harnaschpolder van gemeente Midden-Delfland middels de UAV 2012 gerealiseerd. In het boekenmagazijn wordt een geautomatiseerd logistiek systeem middels de UAV-GC 2005 gerealiseerd. De opdracht bestaat uit het verzorgen van uitvoeringsbegeleiding door het leveren van directievoering, toezichthouding en waarneming voor de realisatie van het nieuwe boekenmagazijn incl. geautomatiseerd logistiek systeem voor de KB, nationale bibliotheek te Midden-Delfland. Oppervlakte: circa 3.500 m2 met 7.600 bvo Disciplines: directievoerder, toezichthouder, waarnemer, De overeenkomst loopt tot uiterlijk 1 januari 2028.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/339027
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/339027
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
16/09/2024 09:30
Modh bronnta
Prijs
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
509,148.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: bbn adviseurs
Seoladh poist:
Baile: HOUTEN
Cód poist: 3995AX
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.