Publications Office of the EU
Fhionlainn, an-Heilsincí: Staidéar ar Ról na hAchoimre ar Staidéar Láidir i Measúnú Guaise le Moltaí Praiticiúla maidir le Feabhsú Choincheap na dTeimpléad Comhchuibhithe ECFE - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhionlainn, an-Heilsincí: Staidéar ar Ról na hAchoimre ar Staidéar Láidir i Measúnú Guaise le Moltaí Praiticiúla maidir le Feabhsú Choincheap na dTeimpléad Comhchuibhithe ECFE

  • Fógartha
    04/03/2021
  • An dáta foilsithe measta
    15/03/2021
  • Foilsithe
    30/04/2021
  • Sprioc‑am
    26/05/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    27/05/2021
  • Bronnta
    13/07/2021
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
An Ghníomhaireacht Eorpach Ceimiceán (ECHA)
An áit feidhmíochta
NUTS code: FI Suomi/Finland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90711100 Risk or hazard assessment other than for construction
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
180,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
169,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
ECHA/2021/46
Cur síos

Tá sé beartaithe ag an nGníomhaireacht Eorpach Ceimiceán (ECHA) conradh seirbhíse a dhámhachtain le haghaidh staidéir ar ról na hachoimre ar staidéar láidir (ASL) i measúnú guaise. Is é an aidhm feabhsúcháin a shainaithint ar na formáidí achoimre staidéir a forbraíodh ar leibhéal ECFE (Teimpléid Chomhchuibhithe ECFE) lena bhféadfaí an fhéidearthacht a ghiniúint an fhormáid reatha a shimpliú nó a fheabhsú agus bealaí a aithint chun an iontaofacht i gcoincheap ASL a fheabhsú.
Is éard a bheidh san obair taighde litríochta, agallaimh agus suirbhéanna a dhéanamh i measc údair agus mheastóirí na n-achoimrí staidéir. Déanfaidh an soláthraí seirbhíse comparáid freisin idir na difríochtaí idir achoimrí a ghineann an soláthraí seirbhíse féin agus achoimrí atá ar fáil cheana i mbunachar sonraí ECHA agus foinsí eile, más ann dóibh. Déanfar ASL a ghiniúint le haghaidh roinnt críochphointí a chumhdóidh na réimsí a leanas: airíonna fisici-ceimiceacha, cinniúint agus iompraíocht, éiceatocsaineolaíocht agus tocsaineolaíocht.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://etendering.ted.europa.eu/cft/cft-display.html?cftId=8327
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
27/05/2021 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
180,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
169,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Yordas GmbH
Seoladh poist: Aussere Nurnberger Strasse 62
Baile: Forchheim
Cód poist: 91301
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.