Publications Office of the EU
Pholainn, an-Vársá: Mainframe computer - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pholainn, an-Vársá: Mainframe computer

  • Foilsithe
    14/03/2023
  • Sprioc‑am
    18/04/2023
  • Curtha ar ceal
    25/04/2023
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Canceled
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
POLITECHNIKA WARSZAWSKA
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL Polska
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30211000 Mainframe computer
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
MELBDZ.261.19.2023
Cur síos

Dostawa klastra obliczeniowego do Laboratorium Komputerowego w ramach realizacji projektu „Terenowy poligon doświadczalno-wdrożeniowy w powiecie przasnyskim” RPMA.01.01.00-14-9875/17 dla Instytutu Techniki Lotniczej Mechaniki Stosowanej Wydziału Mechanicznego Energetyki i Lotnictwa Politechniki Warszawskiej -dalej za opz

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: POLITECHNIKA WARSZAWSKA
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: REGON 000001554
Seoladh poist: PLAC POLITECHNIKI 1
Baile: Warszawa
Cód NUTS: PL911
Cód poist: 00-661
Tír: POL
Príomhsheoladh: https://www.pw.edu.pl
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/pn/pw_edu/proceedings
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/04/2023 10:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.