Publications Office of the EU
Poblacht iar-Iúgslavach na Macadóine-Scóipé: Construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Poblacht iar-Iúgslavach na Macadóine-Scóipé: Construction work

  • Foilsithe
    18/08/2018
  • Sprioc‑am
    05/09/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/09/2018
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ministry of Transport and Communication — Macedonia
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níl fáil air
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45000000 Construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
19,067,822.00 MKD
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
61/2018
Cur síos

all details are given at the tender documentation

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not specified
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/09/2018 10:00
An áit feidhmíochta
Níl fáil air
Cód CPV

45000000 - Construction work

71320000 - Engineering design services

45200000 - Works for complete or part construction and civil engineering work

71000000 - Architectural, construction, engineering and inspection services

Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
19,067,822.00 MKD
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.