Publications Office of the EU
Ísiltír, an-Utrecht: Computer equipment and supplies - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Ísiltír, an-Utrecht: Computer equipment and supplies

  • Foilsithe
    02/04/2015
  • Sprioc‑am
    01/05/2015
  • Bronnta
    22/06/2015
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
NUTS code: NL Nederland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
30200000 Computer equipment and supplies
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
5078501
Cur síos

UTP uitvraag voor 350 stuks ontwikkel en test workstations.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Cód CPV

30200000 - Computer equipment and supplies

33000000 - Medical equipments, pharmaceuticals and personal care products

33100000 - Medical equipments

Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
10.00 EUR
Luach conartha deiridh
10.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Scholten Awater BV
Seoladh poist: Wychenseweg 20
Baile: Nijmegen
Cód poist: 6537 TL
Tír: NLD
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.