Publications Office of the EU
Obair urláir - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Obair urláir

  • Foilsithe
    20/08/2025
  • Sprioc‑am
    25/09/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    25/09/2025
  • Bronnta
    11/11/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Stadt Göttingen
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE91C Göttingen
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45432100 Floor laying and covering work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
265,805.60 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
150,357.72 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
131_2025
Cur síos

##Foirgneamh nua leathnaithe Is iad seo a leanas oibreacha forghníomhaithe riachtanacha OHG Carl-Zeiss-Straße 6, 37081 Göttingen ##: Rubar oibre ##flooring #- ullmhú dromchlaí: Tomhais taise, tástáil aibithe sciath #- Gearr stiallacha inslithe imeall, 1,100 m #- Ullmhú dromchla ar screed stroighne, nua: Glanadh trí mheilt, droichead greamaitheachta a chur i bhfeidhm, spatulas trí phróiseas squeegee, 1,520 m2 #- ailt oibre dún cónascaire seafta cumaisc roisín imoibriúcháin 2K, 100 m #- ullmhúchán dromchla ar asfalt teilgthe, nua: Súchán, réamhphéinteáil, spatulas ag baint úsáide as an modh squeegee cniotála, a shuiteáil próifíl scaradh 860 m2 #- flooring, 260 m # - flooring rubair ar an urlár bonn, 3.5 mm tiubh, lena n-áirítear cosaint, 460 m2 # - flooring rubair ar an urlár na talún, 1ú agus 2ú urlár. OG, 2 mm tiubh, lena n-áirítear cosaint, 1,920 m2 #- Glanadh agus cúram tosaigh, 2,380 m2

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.meinauftrag.rib.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.meinauftrag.rib.de
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
25/09/2025 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: niedrigste wertbare Angebotsendsumme
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
265,805.60 EUR
Luach conartha deiridh
150,357.72 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Jens Eidner
Seoladh poist:
Baile: Schneeberg
Cód poist: 08289
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.