Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Pont-à-Mousson: Food, beverages, tobacco and related products - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhrainc, an-Pont-à-Mousson: Food, beverages, tobacco and related products

  • Foilsithe
    13/04/2022
  • Sprioc‑am
    09/06/2022
  • Oscailt na dtairiscintí
    20/06/2022
  • Bronnta
    01/07/2022
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
EHPAD Saint François d'Assise
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRF31 Meurthe-et-Moselle
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39222000 Catering supplies
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
147,646.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
01-2022
Cur síos

fourniture de denrées alimentaires et ingrédients nécessaires a la réalisation des repas et prestations d'assistance technique

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: EHPAD Saint François d'Assise
Seoladh poist: 44 rue du Cardinal Mathieu
Baile: Pont à Mousson
Cód NUTS: FRF31
Cód poist: 54700
Tír: FRA
Príomhsheoladh: http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Leictreonach trí:
http://mdr-st-francois-assise.e-marchespublics.com
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
20/06/2022 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
147,646.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: GVRS
Seoladh poist:
Baile: Le Plessis Belleville
Cód poist: 60330
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.