Publications Office of the EU
obair damba - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

obair damba

  • Foilsithe
    05/09/2025
  • Sprioc‑am
    08/10/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    08/10/2025
  • Bronnta
    25/11/2025
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Staatliches Bauamt München 2
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45321000 Thermal insulation work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,271,053.50 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
25-075059
Cur síos

KUM GH, 22010 EKZ Hauner+Rechenzentr. Limistéir fheidhmiúla, ionaid theicniúla agus ionaid aerála Insliú línte téimh, pluiméireachta, cuisniúcháin agus aerála Däm. Píopaí séarachais olann mianraí suas go dtí DN 300 thart ar 4,000 m damba. Píopaí uisce óil olann mianraí suas le DN 100 thart ar 22.500 m, go páirteach le damba leatháin. Feistis olann mianraí Sláintíochta le bileog thart ar 250 píosaí damba. Cáblaí Téamh olann mianraí suas go dtí DN150 thart ar 29.400 m, go páirteach le damba leatháin. Feistis Téamh olann Mianra le thart ar leathán. Fuar píopaí uisce Cúr bog suas go dtí DN400 thart ar 22,400 m, go páirteach le damba leatháin. Feistis cúr bog fuar thart ar 7,600 píosaí damba. Duchtanna aerála olann mhianrach thart ar 16.500 m2, go páirteach le damba leatháin. Píopaí aerála olann mhianrach thart ar 8,200 m, go páirteach le damba leatháin. Duchtanna aerála Thart ar chúr bog. Fuaruisce l. WRG cúr bog suas go dtí thart ar DN 100. Feistis WRG cúr bog thart ar 720 píosaí

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.meinauftrag.rib.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.meinauftrag.rib.de
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
08/10/2025 09:00
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: .
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
3,271,053.50 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Reinhold Rothkopf GmbH
Seoladh poist:
Baile: Altschönau
Cód poist: 94556
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.