Publications Office of the EU
Stáisiún comhbhrúiteora - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Stáisiún comhbhrúiteora

  • Foilsithe
    13/05/2026
  • Sprioc‑am
    15/06/2026
  • Oscailt na dtairiscintí
    15/06/2026
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Fakultní nemocnice Bulovka
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: CZ010 Hlavní město Praha
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
42123000 Compressors
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
3,450,000.00 CZK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Z022-26
Cur síos

Is é ábhar an chonartha stáisiún comhbhrúiteora nua a sholáthar agus a shuiteáil le haghaidh riachtanais saoráidí leighis i dtógáil phailliún ortaipéideach Uimh. 13, ionas go mbeidh aonad amháin ann le haghaidh gnáthoibríochta laethúla agus go n-ullmhófar aonaid eile i gcúlchiste le haghaidh riachtanais an údaráis chonarthaigh.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0001172
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://tenderarena.cz/dodavatel/seznam-profilu-zadavatelu/detail/Z0001172
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
15/06/2026 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Celková nabídková cena
Luach measta
3,450,000.00 CZK
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.