Publications Office of the EU
Spáinn, an-Maidrid: Welfare services for children and young people - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Maidrid: Welfare services for children and young people

  • Fógartha
    14/03/2017
  • Foilsithe
    14/09/2017
  • Sprioc‑am
    24/10/2017
  • Bronnta
    29/11/2017
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ayuntamiento de Madrid, Distrito de Carabanchel
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES300 Madrid
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
85320000 Social services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
767,243.34 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
362,906.50 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
300/2017/00713
Cur síos

Programa de actividades de atención e intervención socio-educativa con menores, adolescentes y familias en situación de riesgo y/o vulnerabilidad social.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Tá conradh poiblí i gceist leis an bhfógra
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
767,243.34 EUR
Luach conartha deiridh
362,906.50 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Arjé Formación, S.L.
Seoladh poist: C/ Eugenia de Montijo, 75 - local.
Baile: Madrid.
Cód poist: 28025
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.