Publications Office of the EU
Fhionlainn, an-Rovaniemi: Library equipment - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Fhionlainn, an-Rovaniemi: Library equipment

  • Fógartha
    28/06/2014
  • Foilsithe
    27/09/2014
  • Sprioc‑am
    17/10/2014
  • Oscailt na dtairiscintí
    20/10/2014
  • Bronnta
    03/11/2014
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Lapin ammattikorkeakoulu Oy
An áit feidhmíochta
NUTS code: FI1D7 Lappi
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: Níl fáil air
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39155100 Library equipment
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
208,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
214,625.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
04.2014.LUC.PeRo
Cur síos

Hankinta koskee RFID-ympäristön hankintaa LUC:n toimipisteisiin, jolla nopeutetaan ja helpotetaan erityisesti itsepalvelutuntien aikana tapahtuvaa lainausta, sekä mahdollistetaan entistä parempi luotettavuus varkaudenestossa. Järjestelmä mahdollistaa hälytys-/hävikkijärjestelmän, joiden avulla voidaan varmentaa luvatta viedyn (hävikin) määrä ja samalla tehostaa inventointia ja kokoelmanhallintaa.
LUC on Lapin ammattikorkeakoulu Oy:n ja Lapin yliopiston yhteinen sopimuspohjainen kirjasto. Hankintalain tarkoittamat hankintayksiköt ovat Lapin ammattikorkeakoulu Oy (Y-tunnus 2528792-5) ja Lapin yliopisto (Y-tunnus 0292800-5).

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
20/10/2014 09:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
208,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
214,625.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Mikro-Väylä Oy
Seoladh poist: Lohikoskentie 16
Baile: Jyväskylä
Cód poist: 40320
Tír: FIN
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.