Publications Office of the EU
DLR Lampoldshausen, Im Langen Grund, 74239 Hardthausen - Erweiterung Nord Hydrogenium Elektroanlagen-TGA - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

DLR Lampoldshausen, Im Langen Grund, 74239 Hardthausen - Erweiterung Nord Hydrogenium Elektroanlagen-TGA

  • Foilsithe
    28/04/2025
  • Sprioc‑am
    28/05/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/05/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Deutsches Zentrum für Luft- und Raumfahrt e.V., Baumanagement - SWE
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE118 Heilbronn, Landkreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45311000 Electrical wiring and fitting work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
25-028_LA (Elektroanlagen-TGA)
Cur síos

Bei der Baumaßnahme wird das Gelände in der Norderweiterung (ca. 5.700 m²) erschlossen und 4 Testplätze für containerbasierte Wasserstoffversuche hergestellt. Die Erreichbarkeit der Testplätze wird durch eine Ringstraße, in Asphaltbauweise gewährleistet, welche teilweise durch eine Leitplanke begleitet wird um die Versorgung dieser Testplätze mit den notwendigen Medien und Wasserstoffleitungen zu gewährleisten. Für die Energieversorgung und Informationstechnik des Hydrogenium-Projekts ist der Bau eines neuen, speziell dafür ausgelegten Gebäudes geplant. Das neue Gebäude, das für die Energieversorgung und Informationstechnik errichtet wird, trägt die Bezeichnung "Technisches Gebäude". Es dient als zentrale Infrastruktur zur Versorgung der Testplätze des Hydrogenium-Projekts. Der Anschluss der Testplätze erfolgt über eine Unterverteilung im Außenbereich, die eine maximale Leistung von 85 kVA pro Testplatz sicherstellt. Die folgenden Anlagen sind zu berücksichtigen: Mittelspannungs-Ringanschluss (MS-Ringanschluss) Mittelspannungsschaltanlage (MS-Schaltanlage) 1x 800 kVA-Transformator 20/0,4 kV Niederspannungshauptverteilung Unterverteilungen (UV) USV-Anlage (Unterbrechungsfreie Stromversorgung) 100 kVA, modular erweiterbar bis 250 kVA 60-V-Eigenstromversorgung Niederspannungskabel und Anschlüsse (NS-Kabel und Anschlüsse) Technische Gebäudeausrüstung (TGA) Erdung und Blitzschutz Serverschrank Brandmeldeanlage (BMA)

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.subreport.de/E57978884
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.subreport.de/E57689717
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/05/2025 10:00
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Preis 100 %
Ualú (céatadán, beacht) : 100.0
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.