Publications Office of the EU
Slóvaic, an t-Bratislava: IT services: consulting, software development, Internet and support - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slóvaic, an t-Bratislava: IT services: consulting, software development, Internet and support

  • Foilsithe
    04/06/2021
  • Sprioc‑am
    30/07/2021
  • Bronnta
    16/11/2021
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ministerstvo dopravy a výstavby Slovenskej republiky
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK0 Slovensko
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72000000 IT services: consulting, software development, Internet and support
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
14,008,816.39 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
7,494,704.20 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
A/2021/DE00/25
Cur síos

Predmetom zákazky je zabezpečenie komplexných odborných služieb systémovej a aplikačnej podpory prevádzky a
služieb rozvoja Jednotného informačného systému v cestnej doprave (JISCD). Účelom zákazky je zabezpečiť prevádzku a rozvoj JISCD na obdobie 36 mesiacov + 12 mesiacov (možnosť využitia opcie formou uzatvorenia dodatku). Podrobný opis predmetu zákazky a jeho technická špecifikácia je uvedený v súťažných podkladoch v časti FORMULÁRE konkr. v prílohách zmluvy.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/432248
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
14,008,816.39 EUR
Luach conartha deiridh
7,494,704.20 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: TEMPEST a.s.
Seoladh poist: Krasovského 14
Baile: Bratislava - mestská časť Petržalka
Cód poist: 85101
Tír: SVK
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.