Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Greifswald: Construction work for houses - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Greifswald: Construction work for houses

  • Bronnta
    21/02/2019
  • Inniu
    02/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Frank Ziemer & Ralph Müller GbR
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE80N Vorpommern-Greifswald
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45211100 Construction work for houses
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,400,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,496,179.29 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
2018/S 206-469334
Cur síos

Neubau von 2 Wohnhäusern mit Tiefgarage in 17489 Greifswald, Lange Straße 23-27, An der Jacobikirche 1-3
Ausführung von Bauleistungen
Leistungsumfang: Gewerk Erw. Rohbauarbeiten.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
1,400,000.00
Luach conartha deiridh
2,496,179.29 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: NOBA Schlüsselfertigbau GmbH
Seoladh poist: Am Koppelberg 11
Baile: Greifswald
Cód poist: 17489
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.