Publications Office of the EU
ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Doiciméadacht a ullmhú mar chuid de ECO Synergy Gdańsk - Ionstraim ELENA tasc. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

ul. Kwietna 29, 38, 40, 41, 41A - Doiciméadacht a ullmhú mar chuid de ECO Synergy Gdańsk - Ionstraim ELENA tasc.

  • Foilsithe
    06/05/2024
  • Sprioc‑am
    07/06/2024
  • Curtha ar ceal
    11/06/2024
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Gdańskie Nieruchomości
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL634 Gdański
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71220000 Architectural design services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Uimhir thagartha na tairisceana
TZ.250.45.2024.DPF
Cur síos

Is é ábhar an ordaithe: a) cúig dhoiciméadacht ar leithligh a ullmhú maidir le dearadh iltionscail agus meastacháin chostais ar theirmea-nuachóiriú (lena n-áirítear insliú), athchóiriú (athchóiriú) agus atógáil agus dearadh trealaimh tógála le haghaidh saoráidí tógála atá lonnaithe in Gdańsk á chur chun feidhme ag: - ul. Kwietnej 29, plota uimh. 156/10, limistéar clárúcháin 010, - ul. Kwietnej 38, plota uimh. 175, 157/8 achar cadastral 010, - ul. Kwietnej 40, plota uimh. 176/2, limistéar clárúcháin 010, - ul. Kwietnej 41, plota uimh. 177 agus 176/2, limistéar clárúcháin 010, - ul. Kwietnej 41A, plota uimh. 177 agus 178/2, limistéar clárúcháin 010, b) cinntí riaracháin a fháil ón údarás riaracháin ailtireachta agus tógála inniúil maidir le hoibreacha foirgníochta a dhéanamh, rud a chuirfidh ar chumas an Údaráis Chonarthaigh tús a chur le hoibreacha foirgníochta, c) nuashonrú aonuaire a dhéanamh ar mheastacháin ar chostais infheisteoirí; maoirseacht an údair a fheidhmiú sna réimsí seo a leanas: a chinneadh, le linn oibreacha foirgníochta a chur i gcrích, go bhfuil an cur chun feidhme comhsheasmhach leis an tionscadal, - teacht ar chomhaontú maidir leis an bhféidearthacht réitigh mhalartacha a thabhairt isteach seachas na réitigh sin dá bhforáiltear sa tionscadal agus ar chuir an bainisteoir foirgníochta nó an cigire maoirseachta infheisteoirí in iúl iad agus i gcomhréir leis an gconradh a cuireadh i gcrích. 2.Déantar cur síos ar mhionsonraí i bpointe 3 de na Sonraíochtaí Tairisceana.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-c37d5ba2-e042-11ee-9fce-3adbe5eb3a3d
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
07/06/2024 13:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Ceną oferty jest wartość BRUTTO poz. 6 - RAZEM [poz.1+poz.2+poz.3+poz.4+poz. 5] z Formularza Cenowego stanowiącego załącznik nr 1 do SWZ, którą trzeba również podać w formularzu ofertowym. Ofertę stanowi Formularz ofertowy z formularzem cenowym.
Ualú (céatadán, beacht) : 60
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Doświadczenie pierwszej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Ualú (céatadán, beacht) : 15
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Doświadczenie drugiej osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży architektonicznej dotyczących termomodernizacji (w tym docieplenia) i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności architektonicznej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Ualú (céatadán, beacht) : 15
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Doświadczenie osoby posiadającej uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń skierowanej do realizacji zamówienia. Przez doświadczenie rozumie się ilość projektów w branży konstrukcyjno-budowlanej dotyczących przebudowy lub/i remontu budynków indywidualnie wpisanych do rejestru zabytków lub ujętych w gminnej ewidencji zabytków, które uzyskały pozwolenie na budowę, wykonanych przez osobę posiadającą uprawnienia do projektowania w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń lub odpowiadające im ważne uprawnienia budowlane, które zostały wydane na podstawie wcześniej obowiązujących przepisów.
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Tá an nós imeachta dúnta
Conradh a bhronnadh
Tá an nós imeachta dúnta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.