Publications Office of the EU
Slóvaic, an t-Nitra: Patient-monitoring system - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slóvaic, an t-Nitra: Patient-monitoring system

  • Foilsithe
    11/11/2022
  • Sprioc‑am
    30/12/2022
  • Bronnta
    11/07/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Fakultná nemocnica Nitra
An áit feidhmíochta
NUTS code: SK023 Nitriansky kraj
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK023 Nitriansky kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33195000 Patient-monitoring system
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
545,056.36 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
379,500.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Predmetom zákazky je nákup nových, nerepasovaných a nepoužívaných zdravotníckych prístrojov:
- monitorovací systém pre Kardiologickú JIS a Infekčné oddelenie [1 komplet]
Bližšie informácie ohľadom predmetu zákazky sú súčasťou súťažných podkladov.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie-zakaziek/detail/451838
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Seiceáil doiciméid nasctha le haghaidh sonraí
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
545,056.36 EUR
Luach conartha deiridh
379,500.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: TradeMedical, a.s.
Seoladh poist: Fraňa Mojtu 1
Baile: Nitra
Cód poist: 94901
Tír: SVK
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.