Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Hanover: Railway construction works - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Hanover: Railway construction works

  • Bronnta
    09/02/2016
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
DB Netz AG
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE944 Osnabrück, Kreisfreie Stadt
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE92 Hannover
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45234100 Railway construction works
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
29,936,977.31 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
15TEI17121
Cur síos

Bautechnik ESTW Osnabrück Strecke 2200. Herstellung von ca. 90 km Kabelkanal inkl. Kabelverlegung, ca. 280 Querungen, ca. 660 Schächten, ca. 350 Signalerdfüßen, 16 Signalauslegern inkl. Fundamente, Rückbau/ Lückenschluss von 22 Weichen mit teilweiser Gleisanschwenkung, Vorbereitung von 11 Modulgebäudestandorten mit Herstellung der Außenanlagen.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Not applicable
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
29,936,977.31 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Leonhard Weiss GmbH & Co. KG Bauunternehmung
Seoladh poist: Leonhard-Weiss-Str. 22
Baile: Göppingen
Cód poist: 73037
Tír: DEU
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.