Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Croix: Miscellaneous textile articles - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Croix: Miscellaneous textile articles

  • Foilsithe
    13/11/2018
  • Sprioc‑am
    17/12/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    17/12/2018
  • Bronnta
    26/02/2019
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Commune de Croix
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRE11 Nord
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRE11 Nord
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39560000 Miscellaneous textile articles
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
40,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
40,000.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Acquisition de vêtements de cuisine pour les agents de la ville de Croix.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.marches-securises.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Creat-chomhaontú le single oibreoirí
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
17/12/2018 14:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
40,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
40,000.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: L'Échoppe
Seoladh poist: 28 rue Blanqui, CS 50034
Baile: Bordeaux Cedex
Cód poist: 33028
Tír: FRA
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.