Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Blagoevgrad: Water-main refurbishment construction work - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Blagoevgrad: Water-main refurbishment construction work

  • Bronnta
    24/08/2023
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ОБЩИНА БЛАГОЕВГРАД
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG413 Благоевград
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG413 Благоевград
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45232151 Water-main refurbishment construction work
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
556,998.14
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
556,600.02 BGN
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Реконструкция на ВиК мрежи и благоустрояване на улица "Захари Стоянов"

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
556,998.14
Luach conartha deiridh
556,600.02 BGN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: БМ-ГРУП-ИНЖЕНЕРИНГ ЕООД
Seoladh poist: ж.ж. Лозенец, ул. Червена стена №1, вх.2, ет.5, ат.9
Baile: гр. София
Cód poist: 1421
Tír: BGR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.