Publications Office of the EU
Líne nua tralaí na Bulgáire - Galvaniho - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Líne nua tralaí na Bulgáire - Galvaniho

  • Foilsithe
    29/04/2025
  • Sprioc‑am
    07/05/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    07/05/2025
  • Bronnta
    13/08/2025
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45232210 Overhead line construction
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
MAGS OVO 49663/2025
Cur síos

Is é ábhar an chonartha cur i gcrích na tógála ‘Líne nua bus tralaí Bulgáirise - Galvaniho’ Beidh an líne nua bus tralaí nasctha leis an líne bus tralaí atá ann cheana agus atá ag rith ar Shráid na Bulgáire agus ar Shráid an Raidió. Bunófar an líne chun leanúint den líne thralaithe atá ann cheana ar shráid na Bulgáire go dtí an áit a dtrasnaíonn an Bhulgáir-Galvani. Casann sé ar dheis ansin ar Shráid Galvani, agus ina dhiaidh sin treorófar ar dheis é. Tar éis dó acomhal cesta Galvani-Ivanská a thrasnú, leanann an rian ar aghaidh ar an taobh clé de shráid cesta Ivanská agus críochnaíonn sé le pointe casaidh a cruthaíodh timpeall ar oibríocht McDonald ag Páirc Siopadóireachta Avion. Ar gcúl, treorófar an líne ar dheis go Sráid Galvani, áit a dtrasnaíonn Ivanska cesta – Galvaniho an líne nua ag an áit a dtrasnaíonn sé an líne nua agus a leanann sé ar aghaidh go dtí an áit a dtrasnaíonn sé Galvani – Bulgáiris. Ina dhiaidh sin, trí chasadh ar chlé ar Shráid na Bulgáire, leanann sé ar aghaidh trí dhul isteach i dtreo díreach na líne tralaí bus atá ann cheana. Áirítear leis an tógáil freisin stáisiún nua tiontaire coimeádán ‘Bojnická 26’ a thógáil, a chuirfidh líne líne an líne nua tralaí leis an ul. Bulgáiris agus Galvani. Beidh sé suite go díreach i réimse na DPB, a. s. wagon Trnávka in aice leis an stáisiún tiontaire atá ann cheana féin Trnávka. Is éard atá i gceist le seirbhísí breise: • na líonraí innealtóireachta atá ann cheana lena mbaineann a shainaithint, • POD a sholáthar (plean eagraíochta iompair), • ceadanna tochailte a sholáthar, más gá, • poiblíocht a sholáthar don tionscadal • doiciméadacht am-ídithe (fianaise) a sholáthar maidir leis an dul chun cinn san obair thógála • doiciméadacht a sholáthar maidir leis an obair thógála iarbhír • na doiciméid agus na doiciméid uile a sholáthar agus a sheachadadh chun cinneadh formheasa a fháil. Is féidir faisnéis mhionsonraithe maidir le hábhar an chonartha a fháil in Iarscríbhinní 1 agus 3 a ghabhann leis na sonraíochtaí tairisceana.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/64690/summary
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: ceadaithe
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/64690/summary
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
07/05/2025 11:10
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Najnižšia cena za dodanie celého predmetu zákazky v EUR s DPH
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: OHLA ŽS, a.s.
Seoladh poist:
Baile: Brno
Cód poist: 62700
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.