Publications Office of the EU
Seirbhísí pleanála don tionscadal: “Bóthar rochtana chuig Großer Inselsberg” - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Seirbhísí pleanála don tionscadal: “Bóthar rochtana chuig Großer Inselsberg”

  • Bronnta
    24/03/2026
  • Inniu
    05/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Landkreis Gotha, vertreten durch den Landrat
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEG0C Gotha
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71000000 Architectural, construction, engineering and inspection services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
-1.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
LRAGTH-2025-09-16/0075
Cur síos

Seirbhísí pleanála don tionscadal: Tá nasc chuig Großer Inselsberg ar na leathanaigh seo a leanas: 1 agus 2

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Níl fáil air
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Projektanalyse und Projektteam
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
-1.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: SEHLHOFF GMBH
Seoladh poist:
Baile: Vilsbiburg
Cód poist: 84137
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.