Publications Office of the EU
Spáinn, an-Barcelona: Project and design preparation, estimation of costs - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spáinn, an-Barcelona: Project and design preparation, estimation of costs

  • Foilsithe
    18/09/2023
  • Sprioc‑am
    16/10/2023
  • Oscailt na dtairiscintí
    24/10/2023
  • Bronnta
    19/01/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Aigües de Barcelona, Empresa Metropolitana de Gestió del Cicle Integral de l'Aigua, S.A.
An áit feidhmíochta
NUTS code: ES511 Barcelona
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES511 Barcelona
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71242000 Project and design preparation, estimation of costs
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
370,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
297,961.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
AB/2023/176
Cur síos

Redacción del estudio de alternativas y el proyecto constructivo de suministro de agua regenerada del tratamiento terciario avanzado de la ERA del Prat de Llobregat en las industrias del Polígono Zona Franca, Polígono Pratenc y viviendas y servicios del Polígono La Marina del Prat Vermell

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Aigües de Barcelona, Empresa Metropolitana de Gestió del Cicle Integral de l'Aigua, S.A.
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: A66098435
Seoladh poist: C/ General Batet, 1 - 7
Baile: Barcelona
Cód NUTS: ES511
Cód poist: 08028
Tír: ESP
Príomhsheoladh: http://www.aiguesdebarcelona.cat
Leictreonach trí:
https://contractacio.aiguesdebarcelona.cat/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
24/10/2023 10:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
370,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
297,961.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: AQUATEC, PROYECTOS PARA EL SECTOR DEL AGUA, S.A.U.
Seoladh poist: CALLE SANTA LEONOR , 39
Baile: MADRID
Cód poist: 28037
Tír: ESP
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.