Publications Office of the EU
Sualainn, an t-Tyresö: Alarm-monitoring services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Sualainn, an t-Tyresö: Alarm-monitoring services

  • Foilsithe
    08/10/2021
  • Sprioc‑am
    16/11/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    17/11/2021
  • Bronnta
    23/11/2021
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Tyresö kommun
An áit feidhmíochta
NUTS code: SE110 Stockholms län
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: SE110 Stockholms län
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
79711000 Alarm-monitoring services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
36,000,000.00 SEK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
36,000,000.00 SEK
Uimhir thagartha na tairisceana
2021/KSUH 0047
Cur síos

Denna upphandling avser bevaknings-/ larmcentralstjänster samt kameraövervakning via larmcentral för Tyresö kommun samt extra bevakning för Tyresö bostäder AB. Den huvudsakliga leveransen av bevakningstjänster avser bevakning utförd av väktare med bil, men även väktare stationerad i Tyresö kommunhus efterfrågas.
Vilket anbud som är ekonomiskt mest fördelaktigt kommer i denna upphandling att utvärderas enligt grunden bästa förhållande mellan pris och kvalitet enligt en mervärdesmodell.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afduxquwjl&GoTo=Tender
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
17/11/2021 00:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
36,000,000.00 SEK
Luach conartha deiridh
36,000,000.00 SEK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Cubsec AB
Seoladh poist: Långedragsvägen 48
Baile: VÄSTRA FRÖLUNDA
Cód poist: 42671
Tír: SWE
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.