Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Witzenhausen: Sludge disposal services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Witzenhausen: Sludge disposal services

  • Foilsithe
    20/03/2019
  • Sprioc‑am
    19/04/2019
  • Oscailt na dtairiscintí
    06/05/2019
  • Bronnta
    13/09/2019
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
Witzenhäuser Wasser Ver- und Entsorgung
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE737 Werra-Meißner-Kreis
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE737 Werra-Meißner-Kreis
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90513900 Sludge disposal services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,400,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
4,398,240.00 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
26-19
Cur síos

Transport und Entsorgung des anfallenden entwässerten Klärschlamms der Kläranlage Witzenhausen und Bad Sooden-Allendorf.
Der Trockensubstanzgehalt beträgt zwischen 23 und 27 %. Es werden ca. 2 700 t/ Jahr des entwässerten Klärschlamms anfallen.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Witzenhäuser Wasser Ver- und Entsorgung
Seoladh poist: Hinter dem Deich 9
Baile: Witzenhausen
Cód NUTS: DE737
Cód poist: 37213
Tír: DEU
Príomhsheoladh: http://www.stadtwerke-witzenhausen.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
06/05/2019 00:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.