Publications Office of the EU
Ghearmáin, an-Mainz: Building-cleaning services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ghearmáin, an-Mainz: Building-cleaning services

  • Foilsithe
    12/07/2016
  • Sprioc‑am
    11/08/2016
  • Oscailt na dtairiscintí
    11/08/2016
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
Yes
Ceannaitheoir
ZDF, Zweites Deutsches Fernsehen, Anstalt des öffentlichen Rechts, HA Rechtemanagement und Zentraleinkauf, Abt. Produktions,- Verwaltungs- und Baueinkauf
An áit feidhmíochta
NUTS code: DE30 Berlin
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEB35 Mainz, Kreisfreie Stadt
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
90911200 Building-cleaning services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
ZDF-113-OV-2016-010
Cur síos

Namens, im Auftrag und auf Rechnung der Eigentümergemeinschaft Zollernhof, unter den Linden 36/38, 10117 Berlin, vertreten durch die ABEGO Immobilienverwaltung GmbH, Mittelstraße 49, 10117 Berlin: Durchführung der Unterhalts- und Glasreinigungsarbeiten in den Räumen der Eigentümergemeinschaft Zollernhof.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: ZDF, Zweites Deutsches Fernsehen, Anstalt des öffentlichen Rechts, HA Rechtemanagement und Zentraleinkauf, Abt. Produktions,- Verwaltungs- und Baueinkauf
Seoladh poist: ZDF-Straße 1
Baile: Mainz
Cód NUTS: DEB35
Cód poist: 55127
Tír: DEU
Príomhsheoladh: www.zdf.de
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
11/08/2016 11:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.