Publications Office of the EU
Servicio de apoyo y mejora a la conservación de las Instalaciones eléctricas, electromecánicas, redes de riego, limpieza de estanques, instalación de tratamiento de agua y pozos de las zonas verdes mantenidas por el Servicio de Parques y Jardines. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Servicio de apoyo y mejora a la conservación de las Instalaciones eléctricas, electromecánicas, redes de riego, limpieza de estanques, instalación de tratamiento de agua y pozos de las zonas verdes mantenidas por el Servicio de Parques y Jardines.

  • Fógartha
    07/10/2024
  • Foilsithe
    18/02/2025
  • Sprioc‑am
    04/03/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    18/03/2025
  • Bronnta
    21/05/2025
  • Inniu
    31/08/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de Sevilla
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: ES618 Sevilla
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
50500000 Repair and maintenance services for pumps, valves, taps and metal containers and machinery
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
826,446.28 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
2024/ASE/000933
Cur síos

Servicio de apoyo y mejora a la conservación de las Instalaciones eléctricas, electromecánicas, redes de riego, limpieza de estanques, instalación de tratamiento de agua y pozos de las zonas verdes mantenidas por el Servicio de Parques y Jardines.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
required
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
18/03/2025 09:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: Ampliación del plazo de garantiza del contrato.
Ualú (céatadán, beacht) : 10
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: AUMENTO DE LA FRECUENCIA EN EL CAMBIO DEL LECHO FILTRANTE ESTABLECIDO EN EL PUNTO 3.2.1. DEL PPT.
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: oferta economica.
Ualú (céatadán, beacht) : 80
Critéar:
Cineál: quality
Cur síos: PORCENTAJE DE INCREMENTO DE REPUESTOS .
Ualú (céatadán, beacht) : 5
Luach measta
826,446.28 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: ARPO EMPRESA CONSTRUCTORA, S.A. UTE TURBEPAL, S.L.
Seoladh poist:
Baile: SEVILLA
Cód poist: 41018
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.