Publications Office of the EU
anailís ar líonra veicteora toinne milliméadair - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

anailís ar líonra veicteora toinne milliméadair

  • Foilsithe
    03/03/2026
  • Sprioc‑am
    07/04/2026
  • Bronnta
    08/05/2026
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DE916 Goslar
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
38000000 Laboratory, optical and precision equipments (excl. glasses)
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
435,822.00 EUR
Uimhir thagartha na tairisceana
02404/7070/10
Cur síos

Gaireas le haghaidh anailís líonra veicteora toinne milliméadair

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Cineál: quality
Cur síos: s. Leistungsbeschreibung
Ualú (céatadán, beacht) : 40.00000000
Critéar: Preis
Cineál: price
Cur síos: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Ualú (céatadán, beacht) : 40.00000000
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
435,822.00 EUR
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Seoladh poist:
Baile: München
Cód poist: 81671
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.