Publications Office of the EU
Tragwerksplanung - Erweiterung Hachede-Schule - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tragwerksplanung - Erweiterung Hachede-Schule

  • Foilsithe
    08/01/2025
  • Sprioc‑am
    05/02/2025
  • Oscailt na dtairiscintí
    05/02/2025
  • Bronnta
    09/04/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Kreis Herzogtum Lauenburg
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DEF06 Herzogtum Lauenburg
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
71327000 Load-bearing structure design services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Geesthacht ist eine Stadt in Schleswig-Holstein mit ca. 31.000 Einwohnern, und liegt im Süd-Westen des Kreises Herzogtum Lauenburg. Der Kreis Herzogtum Lauenburg gehört zur Metropolregion Hamburg (Distanz ca. 40km) und erfährt einen Aufwuchs der Bevölkerung von 1995 - 2015 von 12.000 auf 16.000 Einwohnende. Dies erhöht den Bedarf an kommunalen Einrichtungen, u.a. auch an einem erweiterten schulischen Angebot. Aus diesem Grund – sowie aufgrund des unzureichenden Flächenangebotes der bestehenden Gebäude – besteht Einigkeit zwischen der Schule und dem Kreis, auf dem bestehenden Schulgelände am Dialogweg 2 einen Erweiterungsneubau für die Hachede-Schule zu errichten. Bei dem in diesem Verfahren behandelten Bauvorhaben handelt es sich um: „Erweiterungsneubau des Förderzentrums mit dem Schwerpunkt geistige Entwicklung, Dialogweg 2, 21502 Geesthacht“ Diese Vergabe erfolgt gem. Gesetz gegen Wettbewerbsbeschränkungen (GWB) und der Verordnung über die Vergabe öffentlicher Aufträge – Vergabeverordnung (VgV), in aktuellen Fassungen. Die auftraggebende Stelle (AG) schreibt die Leistungen im Offenen Verfahren gemäß § 15 VgV in einem europaweiten Vergabeverfahren für die Leistung der „Tragwerksplanung“ (siehe auch Anlage 01 Bewerbungsbedingungen) aus.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://www.subreport.de/E36267693
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://www.subreport.de/E36267693
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
05/02/2025 10:30
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos:
Ualú (céatadán, beacht) :
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Qintus Ingenieurhaus GmbH & Co. KG
Seoladh poist:
Baile: Hamburg
Cód poist: 22765
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.