Publications Office of the EU
Danmhairg, an-Cóbanhávan: Administration services - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Danmhairg, an-Cóbanhávan: Administration services

  • Foilsithe
    30/11/2018
  • Sprioc‑am
    28/12/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    28/12/2018
  • Bronnta
    11/03/2019
  • Inniu
    03/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
An áit feidhmíochta
NUTS code: DK011 Byen København
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: DK Danmark
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
75100000 Administration services
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,500,000.00 DKK
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
2,500,000.00 DKK
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Déantar creat-chomhaontú a bhunú mar chuid den soláthar
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
28/12/2018 23:59
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
2,500,000.00 DKK
Luach conartha deiridh
2,500,000.00 DKK
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Nextstep by Bindslev A/S
Seoladh poist: Bygmestervej 57
Baile: København NV
Cód poist: 2400
Tír: DNK
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.