Publications Office of the EU
Creidmheas Uilíoch Oracle Paas & IaaS nó cearta coibhéiseacha a cheannach agus Seirbhís Sainchomhairleoireachta Táirgeora agus Tacaíocht Tosaíochta Néalríomhaireachta a cheannach don tseirbhís a chuirtear ar fáil. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin téacs atá aistrithe go huathoibríoch go dtí do theanga bhrabhsála

Creidmheas Uilíoch Oracle Paas & IaaS nó cearta coibhéiseacha a cheannach agus Seirbhís Sainchomhairleoireachta Táirgeora agus Tacaíocht Tosaíochta Néalríomhaireachta a cheannach don tseirbhís a chuirtear ar fáil.

  • Foilsithe
    13/08/2024
  • Sprioc‑am
    17/09/2024
  • Oscailt na dtairiscintí
    17/09/2024
  • Bronnta
    02/12/2024
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Services
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
72416000 Application service providers
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
6,526,121.02 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
7,448,717.00 PLN
Uimhir thagartha na tairisceana
BDG-V.2611.58.2024.AR
Cur síos

Is é ábhar an chonartha: 1) cearta a cheannach chun Creidmheas Uilíoch Oracle Paas & IaaS nó seirbhís choibhéiseach a úsáid, ar feadh tréimhse 12 mhí ó dháta seolta na seirbhíse, mar atá 3 000 000 Creidmheas Uilíoch nó a choibhéis, 2) méadú (ceart rogha) ar mhéid na gCreidmheasanna Uilíocha a sholáthraítear faoin tseirbhís a léirítear i bpointe 1), ar feadh tréimhse 12 mhí ón dáta a seoladh an méadú, 3) sainseirbhísí comhairliúcháin táirgeoirí a cheannach don tseirbhís a léirítear i bpointe 1), ar feadh tréimhse 12 mhí ón dáta a seoladh an tseirbhís, ar feadh 500 daonuair ar a mhéad, 4) cearta chun Tacaíocht Néaltosaíochta a úsáid don tseirbhís a léirítear i bpointí 1) agus 2), ar feadh tréimhse 12 mhí ó dháta seolta na seirbhíse, arna soláthar ar bhonn 24/7. Tá Tuairisc Mhionsonraithe ar Ábhar an Ordaithe (SOPZ) i bhFoscríbhinn Uimh. 1 a ghabhann leis an SWZ. Tar éis an conradh a thabhairt i gcrích, beidh sé ina iarscríbhinn a ghabhann leis an gconradh (is iad dréachtfhorálacha an chonartha soláthair phoiblí Iarscríbhinn 2 a ghabhann le SWZ). Ní dhéanann an t-údarás conarthach foráil maidir leis an bhféidearthacht an conradh dá dtagraítear in Airt a dhámhachtain. 1 pointe 7 agus 8 den Acht. Ní dhéanann an tÚdarás Conarthach foráil go ndéanfaidh an Conraitheoir cigireacht ar an láthair agus go seiceálfaidh sé na doiciméid is gá chun an conradh dá dtagraítear in Airteagal 131 mír a chomhlíonadh. 2 Dlí. Féadfaidh an t-údarás conarthach an ceart chun rogha a fheidhmiú, ar a dtugtar tuairisc mhionsonraithe i gCaibidil III de GIP.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://zamowienia.mfipr.gov.pl
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://zamowienia.mfipr.gov.pl
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
17/09/2024 11:00
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Critéar:
Cineál: price
Cur síos: Cena
Ualú (céatadán, beacht) : 100
Luach measta
6,526,121.02 PLN
Luach conartha deiridh
7,448,717.00 PLN
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: RSP Sp. z o.o.
Seoladh poist:
Baile: Warszawa
Cód poist: 02-654
Tír:
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.