Publications Office of the EU
Bhulgáir, an-Tsarevo: Electricity - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bhulgáir, an-Tsarevo: Electricity

  • Foilsithe
    21/05/2021
  • Sprioc‑am
    18/06/2021
  • Oscailt na dtairiscintí
    21/06/2021
  • Bronnta
    19/08/2021
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
ОБЩИНА ЦАРЕВО
An áit feidhmíochta
NUTS code: BG341 Бургас
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: BG341 Бургас
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
09310000 Electricity
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,200,000.00 BGN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10.00 BGN
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

Доставка на нетни количества активна електрическа енергия за обекти общинска собственост и избор на координатор на балансираща група.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://app.eop.bg/today/135986
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
21/06/2021 14:00
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.