Publications Office of the EU
Dostawa wyposażenia meblowego do trzech placówek oświatowych w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu. - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa wyposażenia meblowego do trzech placówek oświatowych w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu.

  • Foilsithe
    14/04/2025
  • Sprioc‑am
    13/05/2025
  • Curtha ar ceal
    03/06/2025
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Curtha ar ceal
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Miasto Poznań - Urząd Miasta Poznania
An áit feidhmíochta
NUTS code: Níos mó ná áit amháin feidhmíochta
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
39160000 School furniture
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Tá an nós imeachta dúnta
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
2
Uimhir thagartha na tairisceana
ZPb-II.271.55.2025.EM
Cur síos

1) Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż wyposażenia meblowego do trzech placówek oświatowych w ramach projektu „RÓŻNI ALE RÓWNI – poprawa jakości edukacji włączającej w ZSP nr 18, SP nr 75 i SP nr 9 w Poznaniu”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus (EFS+) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 2027 (FEW). 2) Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: - Część I – dostawa mebli szkolnych, o których mowa w załączniku nr 1a do umowy (opis przedmiotu zamówienia dla części I), - Część II – dostawa budki/kabiny akustycznej, o której mowa w załączniku nr 1b do umowy (opis przedmiotu zamówienia dla części II). 3) Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe, nieużywane, nieuszkodzone, nieobciążone prawami osób trzecich, wysokiej jakości. 4) Wymagane jest zapewnienie minimum 24-miesięcznego okresu gwarancji na dostarczane wyposażenie, wymienionego w przedmiocie zamówienia z opcją „door to door” (wszystkie koszty obsługi serwisowej pokryje Wykonawca), z czasem usunięcia usterki przez serwis określonym na maksymalnie 10 dni roboczych od momentu zgłoszenia usterki. 5) Szczegółowy opis warunków realizacji przedmiotu zamówienia, określony został we Wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 10 do SWZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Leictreonach trí:
https://platformazakupowa.pl/pn/poznan
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Ríomhaighneacht: riachtanach
https://platformazakupowa.pl/pn/poznan
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
13/05/2025 12:10
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.