Publications Office of the EU
Pholainn, an-Siedlce: Medical equipments - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Pholainn, an-Siedlce: Medical equipments

  • Foilsithe
    30/06/2018
  • Sprioc‑am
    07/08/2018
  • Oscailt na dtairiscintí
    07/08/2018
  • Bronnta
    24/09/2018
  • Inniu
    04/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
An áit feidhmíochta
NUTS code: PL925 Siedlecki
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: PL Polska
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
33100000 Medical equipments
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,936,980.58 PLN
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
1,976,255.92 EUR
Féach ar gach luchtóg chun sonraí a fháil
Líon na luchtóg
11
Uimhir thagartha na tairisceana
FZP.2810.30.2018
Cur síos

Przedmiotem zamówienia jest Dostawa aparatury medycznej w ramach zadania „Koordynowana kompleksowa opieka kardiologiczna w Mazowieckim Szpitalu Wojewódzkim w Siedlcach Sp. z o.o.”. Przedmiot zamówienia został podzielony na jedenaście części.
Szczegółowe wymagania przedmiotu zamówienia zawiera Oferta techniczna, stanowiąca Załącznik Nr 2 do SIWZ.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Mazowiecki Szpital Wojewódzki w Siedlcach Sp. z o.o.
Seoladh poist: ul. Poniatowskiego 26, pok. 138A
Baile: Siedlce
Cód NUTS: PL925
Cód poist: 08-110
Tír: POL
Teagmhálaí: Ilona Szarek
Príomhsheoladh: http://szpital.siedlce.pl/
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
07/08/2018 10:30
An áit feidhmíochta
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.