Publications Office of the EU
Ríocht Aontaithe, an-Béal Feirste: Construction work for buildings relating to health - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ríocht Aontaithe, an-Béal Feirste: Construction work for buildings relating to health

  • Bronnta
    22/11/2016
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Bronnta
Cineál conartha
Works
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Belfast Health and Social Care Trust c/o CPD — Construction Division Health Projects
An áit feidhmíochta
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: United Kingdom
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
45215100 Construction work for buildings relating to health
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
10,000,000.00
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
9,283,000.00 GBP
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

The Project is for the provision of a new Non-Clinical Support Building on the Royal Hospitals Site, Belfast. The new building will be 4 storeys in height and will provide office accommodation, workshops, stores, staff facilities, and associated plant. A new service yard will also be provided to serve the building. Owing to the topography of the site, a portion of the lower ground floor will be a basement construction. This floor will also connect into existing below ground services ducts which serve the wider hospital site. The new building is to be constructed in the centre of an Acute Hospital site. Site clearance works will be required as a part of the project, along with the alteration/ diversion of critical hospital services including steam, power, data and medical gases. Site works will also include the construction of a new entrance plaza, retaining walls, fencing, gates and general soft landscaping.

Conas tairiscint a chur isteach
Níl fáil air
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Not applicable
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
Níl fáil air
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
Lowest price
Luach measta
10,000,000.00
Luach conartha deiridh
9,283,000.00 GBP
Conradh a bhronnadh
Ainm oifigiúil: Felix O'Hare Co. Ltd
Seoladh poist: 88 Chancellors Road
Baile: Newry
Cód poist: BT35 8NG
Tír: GBR
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.