Publications Office of the EU
Iodáil, an-Novellara: Refuse-compaction vehicles - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iodáil, an-Novellara: Refuse-compaction vehicles

  • Foilsithe
    16/11/2017
  • Sprioc‑am
    22/12/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    22/12/2017
  • Inniu
    06/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
S.A.BA.R. Servizi Srl
An áit feidhmíochta
NUTS code: IT Italia
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: IT Italia
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34144512 Refuse-compaction vehicles
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
380,000.00 EUR
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
118/2017
Cur síos

Fornitura di n. 2 monoperatori a 3 assi per la raccolta differenziata stradale di carta e plastica a cassonetto.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: S.A.BA.R. Servizi Srl
Uimhir chlárúcháin náisiúnta: 02460240357
Seoladh poist: Levata 64
Baile: Novellara
Cód NUTS: IT
Cód poist: 42017
Tír: ITA
Teagmhálaí: Marco Pellacani
Príomhsheoladh: http://www.sabar.it
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
22/12/2017 14:30
An áit feidhmíochta
Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
380,000.00 EUR
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.