Publications Office of the EU
Fhrainc, an-Digne-les-Bains: Motor vehicles for the transport of goods - Tairscintí AE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ar an leathanach seo tá ábhar a ghintear go huathoibríoch chun inaimsitheacht agus inrochtaineacht a fheabhsú

- léirítear leis sin cóid CPV atá bunaithe ar théacs an nós imeachta

Fhrainc, an-Digne-les-Bains: Motor vehicles for the transport of goods

  • Foilsithe
    24/05/2017
  • Sprioc‑am
    27/06/2017
  • Oscailt na dtairiscintí
    27/06/2017
  • Inniu
    01/09/2026
Stádas
Ní féidir aighneachtaí a chur isteach níos mó
Cineál conartha
Supplies
Faoi réir athnuachana
No
Ceannaitheoir
Département des Alpes de Haute-Provence
An áit feidhmíochta
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Suíomh an cheannaitheora
NUTS code: FRL01 Alpes-de-Haute-Provence
Earnáil gnó (Príomh-CPV)
34130000 Motor vehicles for the transport of goods
Luach measta iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Luach deiridh iomlán an chonartha (gan CBL san áireamh)
Níl fáil air
Uimhir thagartha na tairisceana
Níl fáil air
Cur síos

La location proprement dite et la maintenance, ainsi que toutes les sujétions hors fourniture de carburant de 4 véhicules frigorifiques pour l'unité de préparation culinaire, un véhicule utilitaire léger et 3 poids lourds. Ces véhicules sont destinés principalement à la livraison des repas dans les collèges du département des Alpes de Haute-Provence.

Conas tairiscint a chur isteach
Ní mór tairiscintí nó iarratais ar rannpháirtíocht a chur isteach chuig:
Ainm oifigiúil: Conseil départemental des Alpes de Haute-Provence — service des affaires juridiques — unité commande publique
Seoladh poist: 13 rue Docteur Romieu, Cedex 9, CS 70216
Baile: Digne-les-Bains
Cód NUTS: FR821
Cód poist: 04995
Tír: FRA
Príomhsheoladh: https://marchespublics.cg04.fr
Leictreonach trí:
https://marchespublics.cg04.fr
Is féidir tairiscintí a chur isteach
Submission for all lots
Eolas maidir le conradh poiblí, creat-chomhaontú nó córas dinimiciúil ceannaigh (CDC)
Níl fáil air
Coinníollacha maidir le tairiscintí a oscailt (dáta)
27/06/2017 12:00
An áit feidhmíochta
Cód CPV

34130000 - Motor vehicles for the transport of goods

34110000 - Passenger cars

Modh bronnta
The most economic tender
Luach measta
Níl fáil air
Luach conartha deiridh
Níl fáil air
Conradh a bhronnadh
Níl fáil air
Réamheolas
Conradh
Dámhachtain
Footnote - legal notice

An t-ábhar seo a fhoilsítear ar an leathanach seo, is mar sheirbhís bhreise amháin atá sé beartaithe agus níl aon éifeacht dhlíthiúil aige. Ní ghabhann institiúidí an Aontais aon dliteanas orthu féin i leith inneachar an téacs. Is iad na leaganacha oifigiúla de na fógraí tairisceana ábhartha na cinn a fhoilsítear i bhForlíonadh Iris Oifigiúil an Aontais Eorpaigh agus atá ar fáil in TED. Is féidir teacht ar na téacsanna oifigiúla sin ach na naisc atá leabaithe sa leathanach seo a bhrú. Chun tuilleadh eolais a fháil, féach an fógra maidir le Inmhínitheacht agus Dilteanas Soláthair Phoiblí.